| sandra144 a întrebat:

Lucrez de la 1 martie la o patiserie si am uniforma alba(pantaloni tricou ).
Beleaua e ca fiind cam alba se cam vede prin ea cand ma aplec miscari bruste etc si mi se vad un pic partile intime.
Beleaua e ca eu nu prea sufar sa port chilot si e cam naspa ca trebuie sa fiu atenta sa nu ies prea in evidenta.
Intrebarile mele sunt
1).Sa fiu cu tupeu sis a stau asa chiar daca se vede putin prin ea sau sa iau chilot desi nu ii sufar?
2) daca mai cunoaste-ti cazuri asemanatoare si ce au facut persoanele respective in acele cazuri?
Va multumesc!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

1 - da, mai atragi clenții, cresc vânzările, crește și bonusul tău

| SilentRain a răspuns:

Eu zic sa fi cu bun simț
Nu purta chiloți ca risti sa se vadă, poarta o pereche de paltaloni scurți albi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda. Mare belea, nimic de zis.

| mgtow a răspuns:

Iti place sa primesti musafiru in direct daca nu suporti chilotii