| anonim_4396 a întrebat:

Lucruri bune si frumoase pe care le-ati facut si de care sunteti mandri?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tot ce am făcut până acum am realizat singură şi sunt mândră de acest lucru, încă se mai miră una lume cum de am reuşit atât de multe într-o lume foarte rea.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Cel mai minunat lucru pe care l-am facut in viata mea este copilul meu. Am o fetita exemplara

| nobody_9468 a răspuns:

Momentan as spune ca...de cateva saptamani merg la Biserica si aprind lumanari, ceea ce n'am mai facut in viata mea, adica inainte am duceam de 2 ori pe an, iar acum merg si aprind lumanari(cand sunt in apropierea unei Biserici) si nu cer bani nimanui pentru asta! Si nici n'am zis nimanui! Pentru mine e ceva "special", cu toate ca pentru unii e ceva normal.

Bafta.

| Alisa a răspuns:

Bunica mea a fost paralizata timp de 6 ani (nu a putut merge, deloc deloc) si eu eram inca o copila, ii dadeam sa manance, o ridicam, cu ajutorul mamei, ii dadeam apa, etc.
Donez haine pentru copiii saraci, care nu au posibilitati.
o data la 2-3 luni trimit pachet acasa cu dulciuri, haine, jucarii pentru nepoteii mei, pe care ii iubesc enorm.
Am avut grija de nepoteii mei, cu unul dintre ei imi petreceam toata vacanta de vara doar stand cu el, el avand 1 an.
Una dintre prietenele mele cele mai bune a cazut intr-o depresie anul trecut in martie si eu (locuiesc in alta tara) am lasat totul aici si m-am dus in Romania. Am stat cu ea 2 saptamani pana si-a mai revenit.
Astea sunt doar cateva lucruri ce le-am facut. Atata timp cat pot si am posibilitatea sa ajut o voi face.

| asdgfhresry a răspuns:

Ajut oamenii. Imi place sa ii fac pe toti din jurul meu sa zambeasca. Ma gandesc ca cel mai bun lucru pe care il fac este sa ii fac pe cei din jur sa se simta bine in preajma mea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-am facut nimic care sa merite sa fiu mindru.Nu-mi suport egoul si nici pe al altora.Ma revolta instant.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Printre atatea lucruri rele astea bune au fost inghitite. Dar totusi le tin minte pentru ca sunt putinelaughing
Sunt mandru pentru faptul ca imi dau seama care este sensul omului in lume, de a oferi ajutor si de a iubi.
Faptele nu se discuta...