| 0PopaPorno a întrebat:

Luni incepe nenorocita de scoala. Sunteti bucurosi?

4 răspunsuri:
| liviumicu a răspuns:

Nu sunt.crying( funda plzzZ?

| PattyxPaty a răspuns:

NucryingAs sta in vacanta pentru totdeaunabatting eyelashesDar trebuie sa inceapa scoala aia nebuna sad

| anss23 a răspuns:

Intr-un fel da, pentru ca e cam plictisitoare vacanta.Cand e scoala vreau vacanta iar cand e vacanta vreau sa inceapa scoala.laughing

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu sunt bucuroasa dar nici super trista.
Adica ma bucur ca incepem scoala pentru ca imi revad colegilove struck si ca se va terminarolling on the floor.
Si sunt "trista" pentru ca va trebui sa ma scol de dimineata, pentru ca dam iar teste...sad
Bafta la scoala!