| Cristi_6252 a întrebat:

M-a intepat o insecta mica si neagra.Si mi-e frica sa nu fie ceva! Se poate intamplat ceva?

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Cred ca era un tantar;-? o sa-ti treaca oricum. daca se inroseste sau ceva de genu.cred ca trebuie sa te duci la doctor.defapt.trebuie laughing

| gabriela a răspuns:

Intepatura de capuse este foarte periculoasa! Are urmari grave, vezi pe google. Daca e inrosit in jur si insecta mica ar putea fi capusa. mergi la medic imediat!

| primaru a răspuns:

Nu dar daca te simti rau du-te la doctor de obicei insectele transmit boli de saange tati analizele