| anonim_4396 a întrebat:

M-a rugat cineva din domeniul ziaristicii (Un prieten)sa fac in asa fel sa-=mi recapat dreptul tuturor imbecilitatilor spuse de mine aici(Ca in alta parte nu am mai aparut). Deci sa i-au toate conversatiile mele ma refer la toate intrebarile si raspunsurile mele si sa i le dau, pentru ce D-nzeu stie ca nu-i domeniu meu. Vrea el asta si fiindu-mi prieten din copilarie e normal sa vreau si eu dar am o singura problema; Nu stiu daca se poate.Se poate?

13 răspunsuri:
| casy_5467 a răspuns:

Nu stiu dar nu cred ca se poate

| zalisa a răspuns:

Eu una nu cred...thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adeca trebuiesa i-au legatura cu adminul principal Raluca? Pai mi-a raspuns simplu intodeauna si modest si nu vad de ce nu ar fi posibil?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrebarile si raspunsurile le gasesti la rubricile sinonime: Intrebarile mele, respectiv Raspunsurile mele.
Pentru asta nu trebuie sa ceri voie nimanui, ci doar sa dai copy-paste raspunsurilor tale si intrebarilor si...asta e toata filozofia!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi cer scuze nestiintei mele in domeniul impulsurilor electronice

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Harciog, mare nedumerire mare am eu la ce ai insirat matale aici: sa-ti recapeti dreptul imbecilitatilor spuse de tine aici? Dar cine, ma rog, ti l-a furat intre timp si eu nu stiu? Aminadab reconfigurat intr-un tepes voda?

Poti sa "i-ei" tot ce vrei de pe site daca tu spusesi! Arcadia ti-a dat si raspunsul cum. Insa la intrebarile la care te-ai luat de mine ai nevoie sa iti dau eu voie sa ma citeziwinking

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Intr-adevar copy si paste la intrebarile tale si la raspunsurile tale. Apropo: fa-mi si mie legatura... pupici!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Recunosc ca eu ti-am furat cateva citate si filozofii, dar erau pentru exemple negative.Si nu era nevoie sa te lauzi cu un prieten inexistent care apare langa tine cand esti prea torpilat.
In caz ca exista acest prieten si in realitate vreau sa te anunt ca si-a batut joc de tine...Cu stima SHARKY.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Celor doi "prieteni "care au aparut intre timp tin sa le multumesc si sa le spun ca, in intrebare am spus deja ca sint spuse imbecilitati, ineptii sau dobitocii si, nu vad interventia lor ca fiind ajutatoare cuiva cu toate ca le multumesc enorm.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te naibii Navare. Daca nu era simpla controversa intre religie si ateism erai...nici nu erai ca nu te cunostea nimeni!

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

@Hârciog, lasă, că şi de mine s-a luat Navarre, amintindu-mi de Becali (mă bucur că nu sunt singur care nu i-a intrat în graţii)
Oricum, dreptul este al tău, deoarece vorbele sau "imbecilităţile" (care sunt de fapt geniale) sunt toate ale tale, iar nu îmi amintesc să citesc de undeva că TPU ar fi protejat undeva de copyright al răspunsurilor sau întrebărilor...

Răspuns utilizator avertizat