| Necunoscută a întrebat:

M-am apucat de Lady Popular rolling eyes. Si vreau sa-mi pun piercing. Dau click pe el, aleg culoarea, dau salveazastraight face. Imi scrie"Selectati atributul care vreti sa fie schimbat!" De ce nu ma lasa?crying Funda daca functioneaza ceva...sigh

Răspuns Câştigător
| Corina1325 a răspuns:

Si eu am cont pe Lady Popular. Cand iti pui un piercing e la fel ca la coafuri. Nu lua in considerare ce scrie acolo. Da click(poti incerca de doua ori) si iesi de acolo./. vei observa ca ai piercingul si bani mai putini. Functioneaza! Si eu am avut aceeasi problema! Sper ca ti-a fost de ajutor raspunsul meubig grin

3 răspunsuri:
| Necunoscută explică:

@Biank, nu functioneazacrying Orice pun, oriunde, imi spune acelasi lucru. La coafuri, imi face, acolo e oke. sad

| Corina1325 a răspuns:

Daca nu incerca sa intri din nou, tot asa sa dai, apoi mergi al apgina de rpofil si vezi ca ai banii cheltuiti, iar daca nu se vede piercing-ul da pe pagina de profil CTRL+F5 si iti av aparea piercing-ul.

| Corina1325 a răspuns:

Incearca sa mergi al apgina de rpofil si daca nu iti apare piercing-ul da CTRL+F5 si iti va aparea.