| anonim_4396 a întrebat:

M-am indragostit de o "colega" de aici si am nevoie de un sfat; isi spune love1 si am inteles ca are un prieten, dar poate totusi am o sansa; problema e ca ea e foarte geloasa; chiar ea recunoaste intr-o postare:"cand stam la semafor cu masina, daca e una pe trecere incep sa am furnicaturi in burta si imi imaginez cu el in supermarket vorbeste cu vanzatoarele si vlirteaza"(nu stiu ce inseamna vlirteaza da' asa a scris ea); oare daca voi reusi s-o cuceresc va fi la fel de geloasa si in relatia cu mine? mentionez ca m-am indragostit de ea pentru ca are o poza(daca este a ei) cu un buchet de flori in mana; si mie imi plac florile; ce sa fac?

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca.
Multe ipoteze si nimic sigur.
Nu e interzis sa visezi, dar un strop de realism cred ca ti-ar prinde mai bine!

| ShimmEr a răspuns:

Stai sa inteleg...iti plac doar florile?laughing
Ori esti un troll esuat...ori ai 12 ani sau chiar mai putin.