| Doarunaltutilizator a întrebat:

M-am intrebat mereu asta de ce unii baieti au tendinta sa atinga o fata in anumite zone mai intime?

14 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

De ce nu? E misto

| Musique a răspuns:

Chestii erotice.
Dacă mai crești, înțelegi.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Un prieten mi-a spus ca daca te lasa sa pui mana la vagin(n-a folosit chiar exprimarea asta), te lasa si sa o faci cu ea laughing))

Oarecum mi se pare putin adevarat, dar de ce sa faci asta? Trebuie sa se ajunga in mod natural la sex, nu testand terenul.

In legatura cu alte zone, nu stiu, pentru propria stimulare poate pentru ca o mana pe fund nu o va excita si pe ea(in general), adica e una dintre partile cele mai putin sensibile, in schimb cand vine vorba de sani e altceva...

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai doar daca este... a ta. In sensul de iubita. Sau mai sunt cele care vor asta oricum. Sau mai sunt cei care vor asta mereu laughing si ele ii lasa
Sau mai sunt prieteniile. Doar asa in gluma. Bine... prietenii ciudate. Nu intreba laughing

| Doarunaltutilizator explică (pentru DoarBogdan):

Pai si daca ti-ar atinge cineva prietena l-ai lasa sa o faca?
Aici este vorba de bun simt sunt unii nesimtiti care chiar fac asta unei fete care este intr-o relatie impotriva vointei lor.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Normal ca nu l-as lasa...

| Florentina9210 a răspuns:

Cauta si ei pussy.
Important este ca fata sa nu ii dea voie, daca nu il cunoaste de mai mult timp.

| deeeaqq a răspuns:

E ceva normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu mă întreb de câțiva ani încoace, de ce colegii mel de generală(băieții )își atingeau organele genitale și apoi râdeau.
Este plăcut să faci asemenea gesturi, mai ales când ești împreună cu acea persoană, vrei să o simți, să te simtă, vă arătați afecțiunea unul față de celălalt. Este complet normal.

| TheWomanCat a răspuns:

Din instinct. Tendinta obisnuita a barbatului de a face s*x.Sau in gluma dar depinde.그게 왜 그렇게 될 것이다...

| Doarunaltutilizator explică (pentru TheWomanCat):

Nu inteleg coreana.
Nu cred ca cineva de aici o intelege.

| TheWomanCat a răspuns:

Scuze,dar era ceva ce nu stiam in romana sa scriu si nu imi da pe translator.