| anonim_4396 a întrebat:

M-am saturat sa beau apa si prefer un ceai.am auzit ca cele de la lipton au un gust placut. voi ce ceaiuri preferati?

Răspuns Câştigător
| woody_9489 a răspuns:

Eu nu sunt pro celor din comert, gata facute. gen Lipton, Nestea, etc. Prefer sa imi cumpar eu singura pliculete cu ceai (menta, lamaie, capsuni, tei, verde, s. a. m. d) si cred ca cele mai bune ceaiuri sunt ceaiurile Fares. happy

9 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Eu prefer sa cumpar la pliculete, spre exemplu la un litru de apa 2 plicuri de coacaze negre si 2 de lamaie.

| Ana a răspuns:

Mie nestea imi place, de piersici.

| bblock69 a răspuns:

Cu fructe de padure...

| chupachups1234 a răspuns:

Sunt si pliculete pentru ceai de la lipton dar mi se par cam scumpe. Eu am descoperit Belinul si vreau sa le incerc pe toate. happy

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Nestea de fructe de padure si piersici,

| lollopop a răspuns:

Eu prefer ceaiul de menta, dar si cel de fructe de padure. Eu beau ceai de obicei cand sunt racita, de aceea nu prea am incercat diferite tipuri. Insa preferatul meu este cel de menta cu lamaie.

| ZeroBarat1 a răspuns:

Musetel combinat cu cimbrisor, tei, fructe de padure :X. ceao

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ceva timp, am inceput sa beau Nestea. Imi place tare mult(in special cel de lamaie).
Chiar astazi am vazut in magazin un ceai, la borcan si era praf... dar imi scapa numelebig grin(zic de el deoarece il consumam foarte des cand eram mica)>

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu la pliculete ma refeream happy...si vroiam sa aflu ce sortiment este mai bun...