| kkkk a întrebat:

M-am uitat pe youtube la eurovision la finala si nu am vazut ca mandinga s-a incurcat..foarte atent m-am uitat, de ce spuneti asta? sau pe youtube nu arata? thinking, dar e imposibil

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Este vorba de repetitia de Vineri inainte de finala unde juriul puncteaza concurentii si au influneta de 50 % a rezultatului final.
O poti vedea mai jos unde este acel clip la minutul 2:03 unde Elena a uitat versurile.

http://www.libertatea.ro/......96132.html

| kkkk explică (pentru evenso):

Si juriul de unde este? a fost si din ROMANIA? mersi

| evenso a răspuns (pentru kkkk):

Nu a participat in juriu Romania.

Azerbaidjan, Franța, Germania, Italia, Regatul Unit și Spania.