| viatadecacatt a întrebat:

M-am vopsit de curand.pana acum m-am spalat de 3 ori pe cap si de fiecare data cand ma spal imi curge vopseaua din par, nu multa dar se vede. dc mi se intampla asta pentru ca dupa vopsire eu zic ca l-am spalat destul de bine.si am folosit vopsea de la velatron. Voua vi se intampla?

4 răspunsuri:
| lala178 a răspuns:

Sigur te-ai vopsit cu vopsea permanenta? S-ar putea sa fie din aceea care se curata dupa 6-10 spalari si e normal sa curga la fiecare spalare cate putin.
Dar si vopseaua permanenta curge din par la primele spalari, probabil excesul de vopsea care nu s-a mai prins...
Si mie imi curge vopsea din par si sunt in aceeasi situatie ca tine, m-am vopsit acum o saptamana, dar cu Pallete.

Răspuns utilizator avertizat
| crazykyty a răspuns:

Stai linistita ca asa se intampla mereu dar o sati ramana mult si bine pe cap si nu ai de ce sa te ingrijorezi. asa se intampla cu vopselele astea.citeste instructiunile sau pe ambalaj dar sunt sigura ca nu scrie asa ceva pentru ca sunt niste nesimtiti care cred ca daca mentioneaza de asta nu se mai vinde. data viitoare incearca de la kalos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea