| Skylerx a întrebat:

Ma ajutati? >8-Vreau sa im pun la avtar o poza care se misca. A... si mai am ceva. Pentru Bacemi, o intrebare : ce id de mess ai?

Răspuns Câştigător
| AndutzaAndu a răspuns:

Există mesajele private pentru cereri de id-uri sau alte probleme.
Şi caută poze în format. gif.

7 răspunsuri:
| Georgy_1051 a răspuns:

Ca sa-ti pui la avatar o poza care se misca trebuie sa ai mai intai una, si abia apoi sa o pui.

| dia_2587 a răspuns:

Vad ca te-ai cam amorezat dupa bacemi. Parca am vazut o poza de-a lui, intr-adevar e un tip simpatic si pare de treaba, dar nici chiar asa sa-l bombardezi intruna cu tot felul de intrebari. Doar pentru simplu fapt ca te-a ajutat nu inseamna ca gata sunteti prieteni la catarama, ca sa zic asa. Si daca vrei sa ai id-ul lui trebuie doar sa il ceri pe privat, acum de el depinde daca ti-l da sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia stai mai asa! ca fac si eu poezii rolling on the floor ne vedem vineribatting eyelashes
Cauta pe google avatare animate in format gif. bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te-ai saturat sa pui astfel de intrebari?thinking
Eu cam da thinking esti obsedata de avarul ala fetito?thinking
Si exista mesaje private pebtru id-uri sau alte probleme waiting

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa-ti pui la avatar o poza care se misca trebuie sa intri p site-ul http://heathersanimations.com incarci de acolo si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune o poza cu Bacemi in miscare tongue