| hoppipolla a întrebat:

Ma aud cu un tip de cateva saptamani si de fiecare data cand vorbim imi spune ca sunt cam copila si vrea sa-i fac intrebari mai serioase. Eu nu vreau sa-i fac intrebari ce il poate supara sau personale de aceia nu le fac. Dupa voi cam ce fel de intrebari as putea face? multumesc in anticip

1 răspuns:
| Cocoa a răspuns:

Cum adica ''sa-i fac intrebari''? Creezi chestionare inainte de a vorbi cu el in speranta ca poate va raspunde?! P'asta nu am mai auzit-o...big grin