| viatadecacatt a întrebat:

Ma baieti as vrea sa stiu si eu dc sunteti unii atat de obsedati de fete?whistling
Deci de ex eu cand trec pe strada singura sau cu vreo fata nu trec 5 minute sa nu se ia 1 baiat sau mai multi de minelaughing"Ce frumoase sunt fetele astea" si se uita ca obsedatii sau pun mana pe fund. cer nr de telefon te urmaresc etclaughingInteleg ca si mie mi plac >baietii:. Da dc va place sa tachinati fetelelaughing)))?

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Unii chiar sunt neciopliti. Una este sa-ti placa o fata si sa o admiri si alta este sa faci ce spui tu acolo.
Raspunsul tau la intrebarea ta este din lipsa de respect si din prea multi hormonei.

10 răspunsuri:
| naya a răspuns:

Si de ce razi asa cu pofta? rautate mica laughing off la naiba mai baieti... dar nu ne mai tachinati atata.hi hi.ca nu ne place hi hi.mai ales sa ne priviti asa.hihi...

| Cryssy a răspuns:

Mai nu stiu. Unii sunt chiar insistenti si chiar nesimtiti.

| AndutzaAndu a răspuns:

Mai, eu sunt fata, dar iti raspund si eu.Si mie mi se mai intampla sa se uite baietii dupa mine(asta se intampla de multe ori)si cateodata "nu-si tin mainile acasa" sau imi zic fel de fel de chestii.Eu cred ca baietii astia sunt lipsiti de bun simt si sunt chiar neciopliti.(nu ma refer la toti, la unii)

cami
| cami a răspuns:

Pai daca le dai nas... de-aia sunt asa tongue
"sau pun mana pe fund." pai indraznesc?! atata le-ar trebui.

| AndutzaAndu a răspuns:

Am uitat sa zic cv:pai vedeti fetelor? avem lipici la baietitongue

| AndreeaDeea56 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel.confused
idioti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cum ati vrea sa fiti agatate? ca un cocalar cu o masina masa, si cu vreo doi fani pe langa el, a facut la fel unei fete.si daca ea si-a vazut de drum, el a inceput sa scuipe dupa ea. deci daca ea punea botu, era buna. buna pentru ce? si daca nu s-a pretat .era buna da ...de scuipat.si revin... ...de catre cine anume si cum ati vrea sa fiti agatate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fiindca sunt prea dezbracate?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Obraznici

| chr_7518 a răspuns:

Nu sunt toti asa, in general asa sunt nefutu. i, cocalarii, prost crescutii care cred ca va impresioneaza, prin gesturile astea de neam prost.