| heise a întrebat:

Ma bucur sa va cunosc, ati putea sa imi raspundeti si mie la o intrebare? Eu am avut virusi si imvu nu mi-a mers bine, la doua chat-uri imi dadea eroare si imi esea de pe imvu si trebuia sa intru din nou. Astazi la reinstalat fratimiu si cand am incercat sa instalez imvu, mi-a mers pana cand trebuia sa ma loghez, cand vroiam sa o fac imi dadea eroare... si nu ma mai lasa sa intru. Cine stie raspunsul? Va rog sa ma ajutati. Scuzati-ma daca nu am fost prea explicita.

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

E posibil sa fie de ei...nicidecum de la tinehappy baftahappy funda?happy

3 răspunsuri:
| MusikOnLife a răspuns:

Este vorba de crash. nu? poti scapa de el doar printrun singur fel...atunci cand iti sa crash, ajtepti 10 min. iar dupa aceea intra la loc. o sa meargalove struckFunda?:X

| BrunetttteX a răspuns (pentru MusikOnLife):

MusikOnLife.Am incercat sa fac metoda ta.dar nu a mersbig grin

| BrunetttteX a răspuns:

Am incercat metoda MusikOnLife. dar nu a mers. ce sa fac?:F