| blondaa_2641 a întrebat:

Ma confrunt cu acneea. ca toti adolescentii de altfel. am 14 ani, care imi poate recomanda produse bune, pe care le-ati incercat inainte, la un pret convenabil, sau modalitati care dau rezultate, dau FUNDItsa :X! Merci si eu

Răspuns Câştigător
| Sabyynna a răspuns:

Du-te la un Plafar si cauta o crema antiacneeica. Este un tub si crema miroase foarte mentolat. Crede-ma e super buna. Eu am folosit-o si e minunata. E cel mult 10 lei.

1 răspuns:
| JanniGirl a răspuns:

Poti sa folosesti si Zynerit. dupa cum am mai postat la o intrebare asemanatoare,,. Zynerit se foloseste aproximativ 3 luni fiind antibiotic.plus de asta daca esti eleva sau studenta il poti obtine gratuit prin prescriptie de la medicul de familie