| KindKid17 a întrebat:

Ma confrunt cu o problema de mult timp. De ce prietenii mei nu ma invita si pe mine cand se intalnesc la voie buna? Nu sunt introvertit, sunt chiar sociabil, adica glumesc, rad, nu stau intr-un colt singur. Nici urat nu sunt(parerea mea). De ce ei ma ignora si nu ma invita? Ce-as putea face ca sa ma invite si pe mine? S-au intalnit si ieri, si azi si e o senzatie foarte nasoala cand nu te invita si pe tine. Funda!

4 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Bagă-te în vorbă cu ei și spune că vrei să mergi și tu cu ei.Vino cu idei noi despre unde ați putea să mergeți, dă-ți cu părerea despre planurile lor sau apropie-te mai mult de cineva din gașcă și atunci o să fie bine.

| RAY a răspuns:

Poate caracterul e de vina mai sti? sau esti timid deși nu se observa lipsa ta, daca erau prieteni tau te invitau, nu stiu ce prieteni ai tu, daca se pot numi asa

| WaterDrop a răspuns:

Sa`ti faci o prietena cu care sa le dai peste nas.Oh stai, nu poti face asta, bummers sad

| FoundYouLover a răspuns:

Fa-ti alti prieteni.