| DaReZon a întrebat:

Ma doare rau stomacul de dimineata. Am luat o pastela, am mancat si o banana dar deodata la 20 min imi vine o durere de nu mai pot sad. Ce asi putea sa fac ca sa imi treaca si cand mi-ar trece? FUNDA*

Răspuns Câştigător
| DarkWerewolf13 a răspuns:

Incearca sa te linistesti in primul rand, deoarece daca te panichezi nu rezolvi nimic. puneti o conpresa de apa calduta pe burta si asteapta.in acest timp citeste, asculta muzica sau asa ceva.dar nu te gandii la durere

2 răspunsuri:
| CezaraEM a răspuns:

Pai relaxeaza-te in primul rand, nu e nimic grav, si pe mine m-a durut, am luat NoSPA, si Colebil, am mancat o supa calda, orez, mi-am facut ceai...incearca-le si tu, s-ar putea sa fie bine! Sanatate multa :*

| xRainyDay a răspuns:

Ia un No-Spa.