| anonim_4396 a întrebat:

Ma intereseaza sa imi cumpar un laptop in jur de 3.500 de lei, in special pentru gaming.Nu stiu ce laptop sa imi iau.Astept pareri!

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Ai castigat la lotto, man? nu te supara, da sa dai 3 caramizi jumate pentru un laptop, ca sa joci jocuri pe el, trebuie sa fii ''diliman''[pejorativ].pai la 15oo iti ei ''scula de scula'' omule.rolling on the floor

| DeathDealer a răspuns:

Man, la banii astia iti recomand un HP Pavilion. Display de 17'', procesor Intel, placa video ati radeon de 1 gb care suporta full direct x 11, 4gb de ram, carcasa de aluminiu. Eu zic ca merita. bafta!