| anonim_4396 a întrebat:

Ma plictiseeesscccccrying Vremea asta tembela mi-a stricat toate planurile laughing Voi ce faceti in casa toata ziua cand ploua incontinuuu straight face

5 răspunsuri:
| ionuttemeri a răspuns:

Pai alti isi pierd timpul la pc chiar toata ziua adica zocuri alea alea si alti cinduc masin chiar daca plouo afar si alti chiar se plictisescccccccccccc big grin

| perladunarii a răspuns:

Eu unu bag filme la greu! Incearca un serial care te prinde si trece timpu foarte usor: Fringe, Breaking Bad, The Office!

| Aristocrat96 a răspuns:

Salut.Daca te plictisesti si te-ai saturat de pc ai putea citi o carte este o ocupatie foarte buna si folositoare iti imbogateste si cultura generala.

| cristi202 a răspuns:

E trist daca viata ta depinde de vremea de afara, si nu vezi ca ai o sumedenie de posibilitati de a iti ocupa timpul si in casa.

| HDeNiSaR a răspuns:

O carte bună poate face minuni!