| rino90 a întrebat:

Ma plictisesc in Bucuresti.
ce sa fac pe aici sau pe unde sa merg?

P.S. va rog spuneti-mi cat mai multe optiuni (la ce va ganditi sa imi recomandati + ce ati facut voi sapt asta si ce planuiti sa faceti)

5 răspunsuri:
| Irena97 a răspuns:

Hai bai daca si de Bucuresti te plictisesti...du-te atunci la New York.

| rino90 explică (pentru Irena97):

Original, nu sunt din Bucuresti...
de asta si intreb

| Juleuuss a răspuns:

Și eu am fost în București, doar 1 zi. Am vizitat palatul Mogoșoaia, și la muzeul Grigore Antipa.

| adinaiuliana a răspuns:

Casa Scanteii
Palatul Parlamentului
Muzeul de Istorie Naturala Grigore Antipa
Parcul Tineretului sau Valea Plangerii

| rino90 explică:

Mda... nu stiu cum intelegeti voi prin fun, dar pentru mine cu siguranta nu e intr-un muzeu sau la palatul parlamentului