| Miha201714033 a întrebat:

Mă plictisesc stând în casă. Aș vrea niste lucruri, ocupatii, super interesante, cu care sa imi ocup timpul liber, sau niste aplicatii interesante, pe calculator, de care sa nu ma plictisesc.(sunt fată). Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.citește
joacă-te WOW, metin2
seriale
învață ceva nou, idk

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Iei putină cremă neagră de pantofi si te dai pe față, sa vezi tu ce ocupată zi o sa ai sa cureti negreala aia de pe obraz.laughing Este o glumă bineinteles sa nu te apuci sa faci asa ceva. Ce varsta ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste.Super interesant.

| leapșa a răspuns:

Citeste o carte.

| Adiadictie a răspuns:

Baga coduri din pachete de tigari