| goth123 a întrebat:

Ma simt ca o taranca, tocmai de aia mi-am schimbat total personalitatea pe social media. Acum am impresia ca daca o sa ma comport din nou cum ma comportam inainte o sa creada lumea ca sunt falsa. Sfaturi?

2 răspunsuri:
| Invictusman a răspuns:

Sa ți se rupă de oameni, fi cine vrei tu dar și grija sa nu te abați de la adevarata ta personalitate.

| Eisenheim a răspuns:

Am văzut și țărani care se simt bine,au cele necesare,nu ii deranjează happy fi țărancă mai departe daca e bine așa, sau poți fi lingușitoare, prefăcută, de dragul de a le plăcea altor prefăcuți happy deci, ce alegi?