| anonim_4396 a întrebat:

Ma simt ciudat laughing In ultima vreme parca ma controleaza cineva. Incep sa le zic oamenilor ce nu imi place la ei, si le zic pe fata 'esti naspa...', 'arati aiurea in poza aia... zici ca esti pitzipoanca'. straight face Nu stiu ce se intampla cu minerolling on the floor m bufneste rasu`! Sunt prea sincera. de ce? Din cauza faptului ca mananc prea multe portocalestraight face? Si app: chiar nu e intrebare la caterincastraight face Ma sperie putin situatia.

3 răspunsuri:
| ski a răspuns:

Sincer nu cred ca e de la portocale laughing... uneori mi se intampla si mie, am perioade in care parca vorbesc ce nu trebuie laughing e destul de ciudat, avand in vedere ca eu nu prea obisnuiesc sa vorbesc prea mult despre aspectul cuiva, mai ales daca nu imi place big grin nu stiu de la ce poate fi, dar cred ca va trece de la sine big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca nu. pentru ca nu stau chiar asa mult. stau vreo 2h dimineata si 4h seara. deci 6h toata ziua. tongue

nu am o lume a mea. hey ce ai zis acolohee hee? nu sunt o ciudatalaughing