| dancapitan a întrebat:

Ma simt f. prost ca varu-meu (si a raspandit si vorbe pe la altii)mereu face misto de mine ca sunt baiat si imi place sa o ajut pe bunica cu facut de lucru de mana(tesut, brodat, impletit, crosetat)? e corect asta? sunt suparat!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Varutu mai are nevoie de educatie de la parinti, sorry dar asta e cruda realitate, un om normal nu face ca el, daca nu-i place ce faci tu atunci sa se duca in treburile lui si sa nu o faca pe fraierul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i mai baga in seama rautatile, nu se merita.Impaca-te cu ideea ca in viata vei da peste multi astfel de oameni(din pacate), carora trebuie sa le faci fata.Nu ai de ce sa te simti prost, ai facut un lucru bun, nicidecum rusinos sau gresitwinking.