| FeFy` a întrebat:

Ma simt groaznic. am dat teza la matematica si nu cred ca iau mai mult decat 5-6 si eu care vroiam 7-8 crying am dat la rom si am luat 9. nu mai pot imi vine sa caz jos nu ma pot gandi faptul ca iau nota mica ce sfaturi imi dati? simt ca nu mai are rost sa mai traiesc si am repetat ff mult, dar am avut multe emotii. am scris ce mi-am adus aminte, din cauza emotilor nici nu mai stiam sa scriu nu mai pot Ce rost mai are viata mea? Nu mai pot, sunt distrusa, transpir, imi vine sa adorm sa uit de toate dar nu pot ce sfaturi imi dati? Nu am cu cine sa vb despre asta ca poate fac vreo nebunie plizz

Răspuns Câştigător
| DeNyyy a răspuns:

Sa stii ca e bine intr-un fel ca te consumi deoarece se vede ca nu esti un om asa (nesimtit) care sa zica :eee atata am facut asta e. dar nu trebuie sa recurgi la sinucidere si chestii din astea pentru o amarata de teza.si eu am plans foarte mult ca am luat 9 la teza la romana. pana cand m-a luat o durere de cap...si cum adica ce rost mai are viata ta?! tu esti cineva in lumea asta. pentru o teza nu merita sa te consumi atat de mult. succes in continuare si nu iti face griji pentru teza.kiss

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum? Ce vrei să mai faci acum? Trebuia să înveţi.Acum numai ai ce face.

| FeFy` explică:

Da nu a dat inca notele

| OrangeWind a răspuns:

Stai linistitawinking viata merge mai departe.Eu am luat si 10 in teza la mate dar am luat si 6.Depinde de starea in care esti, de imprejurari, inspiratie. teza e doar 25% din medie asa ca daca ai o medie buna la oral o sa iti iasa medie buna si cu nota mica in teza.Nu te mai agita, totul o sa fie binewinking o sa iei si note bune.
>big grin

| Klara a răspuns:

Stai flex, ca viata merge inainte, si nu iti taie nimeni capul daca iei o nota mai mica. Nu cred ca iei chiar 5 sau 6. De fapt cand crezi ca iei o nota mica, intotdeauna iei una mare. Asa ca stai linistita ca nu te omoara nimeni.

| FeFy` explică:

Am luat 8 love struck

| DeNyyy a răspuns:

Bravo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci in primul rand trebuie sa te calmezi, incearca sa gasesti un moment bun pentru ai spune mamei tale sau tatalui tau si asat e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughingeu am luat 1 in teza la mate...