| chiftelutacrocanta a întrebat:

Mai are cineva probleme cu refresh-ul repetat al primei pagini de pe TPU? Eu cand intru pe prima pagina pe TPU imi da refresh repetat pagina, oare de ce?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Se lucrează la site acum şi de aia.

| RAY a răspuns:

Da si mie la fel

| mihai69 a răspuns:

E o buclă.
Tot încarcă date de la assetsro.tpu.ro, fonts.googleapis.blablabla etc.
Codul paginii are erori, sau poate fi din codul vreuneia din reclamele de la google.

| J0B0MAT a răspuns:

Şi eu am, când intru pe diverse pagini.

| PeFuga a răspuns:

Cred ca tuturor ni se intampla. Se lucrează la site si probabil de aia. Sunt convinsa ca o sa se rezolve in curand