| Marii a întrebat:

Mai devreme mi-am instalat o tema pentru windows xp, care mi-a schimbat iconitele de la recycle, my computer, my documents si my network places, am dezinstalat-o si iconitele s-au schimbat dar nu cum erau, ci cu iconita care apare si la fisierele de tip *. srt, cum pot sa fac ca sa-si revina? Le vreau cum erau! sad

Răspuns Câştigător
| oz a răspuns:

Click dreapta pe desktop>>>properties>>>desktop>>>customize desktop>>>change default

daca nu merge asa...intri tot acolo dar nu mai dai change default. Apesi pe my computer(de acolo) dai change icon, si unde scrie "look for icons in the file" stergi copiezi chestia asta:
%SystemRoot%\system32\SHELL32. dll
dai enter si selectezi manual icoana.