| sayre a întrebat:

Mai este cineva nefericit ca s-a nascut in romania, in afara de mine si Mircea Badea?

Răspuns Câştigător
| ViVi a răspuns:

Bine ca nu te-ai inascut in Africa unde e seceta si nu ai mancare si traiesti in triburi atuncea fa comparatie big grin

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Fie painea cat de rea, eu nu plec din tara mea. Atat la bine cat si la greu suntem romani si trebuie sa demonstram acest lucru.

| Andromedda a răspuns:

Nu.Imi place asa.Cum spune Vivi, daca ai sta intr-o tara mai saraca ti-ar placea sa stai in romania...

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Pai. da traiesc aici si asta imi ocupa cam tot timpul, plus ca tara asta chiar are ceea ce multe tari nu au, dar la ce parlamentari si. tot ce avem ajungem sa ''nu vrem sa ne fi nascut in romania'', ca nu prea ai ce face in aceasta tarisoara dc? din vina tot a ''noastra''intr-un fel.

| Piscotel a răspuns:

Ce va opreste sa plecati in alta tara?

| doraz a răspuns:

Probabil sunteti singurii.nu-mi pare rau ca m-am nascut in Romania, o tara cu privelisti superbe, 4 anotimpuri(ma rog.) etc daca m-as fi nascut la polul nord ce as fi avut? o clima urata, rece, as fi dormit in iglu? asta era tare? nu inteleg si nu suport oamenii care se lamenteaza.de ce nu te muti? crezi ca vei fi o pierdere pentru tara asta ca vei pleca? poate doar pentru prieteni si familie. daca tu nu incerci sa-ti faci viata mai frumoasa cine crezi ca o va face? si in legatura cu d-nul Badea, daca s-ar muta in alta tara unde nu ar lucra in televiziune si ar avea un salariu de nimic ar fi mai multumit? sa fim seriosi... sper sa nu te deranjeze parerea mea, dar sunt satula de lamentari. dupa o saptamana de la vot nu stim cine este presedintele.de ce? din cauza tarii? nu, ci a politicienilor! o seara buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pircea Badea nu e nefericit, e doar ipocrit. Sa fim seriosi, la salariul lui ar fi absurd sa fie nefericit. Nefericiti sint cei care cistiga 300 de euroi pe luna si abia au din ce plati facturile, nu le mai ramine de mincare sau tzoale. NEfericiti sint cei care dorm prin canale si maninca din gunoaie. Pircea Badea are si salariu foarte bun si casa si tot ce-si doreste, aia cu nefericiera lui da bine la televizor, atita tot... e un ipocritwinking