| MueGuessWho a întrebat:

Mai exista oameni care nu au facebook? ca eu am vazut acum si cainii au facebook

11 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Salut! Cine n-are facebook în ziua de astăzi e grav, eu folosesc acest browser în alt scop, nu să-mi pun zi de zi poze sau să caut fete frumoase.
Poţi trăi şi fără facebook asta e sigur.
O seară frumoasă!

| byutsaa a răspuns:

Da,sunt persoane care nu au facebookhappy din diferite motive: unii poate nu-si permithappy altii poate nu sunt interesati de facebookhappy eu am facebook, dar intru foarte rar, deoarece pentru mine a devenit plictisitor:-s

| Julyanne a răspuns:

Cred ca doar cei mici nu mai au Facebook.De fapt, si ei au.Bine,cred ca toti au Facebook.

Răspuns utilizator avertizat
| BiscuiteleSăăltăreţţţ a răspuns:

N-am facebook blushing laughing!

Apache
| Apache a răspuns:

Nu am facebook, nu exist.
Misto...

| eurynomus a răspuns:

Eu nu am fb k de obicei nu imi fac cont pe mizerii unde turma isi face prezenta

| RockNbeer a răspuns:

Nu..eu nu am.

| CandyTetris a răspuns:

Da, a vazut si eu caini cu facebook, si bebelusi care abia au iesit din spitallaughing. Oricum cunosc si oameni care nu au facebook, fie din motive de sercuritate, fie findca le-ar ocupa prea mult timp, fie pur si simplu sunt antisociali sau nu le place genul asta de socializaretongue.

| KristalPop a răspuns:

Eu nu am facebook. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh! Eu am dar nu am nicio poză sau vreun prieten că mi l-am făcut de plictiseală şi am uitat parola! EPIC! rolling on the floor))))