| mentholinks a întrebat:

Mai exista schizofrenici pe aici? A-s vrea sa impartasim experienta in domeniu.

56 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Nu-ti pot scrie acum ca ma urmaresc piticii verzi. Poate altadata.

| SilentRain a răspuns (pentru Apokales):

Foarte comic, spre sa dai in schizofrenie cu adevărat

| Apokales a răspuns (pentru SilentRain):

Stiu. Asa e ca-s amuzant?! Mai am glume. Vrei sa le auzi(citesti)?

| SilentRain a răspuns (pentru Apokales):

Lăsă-ma să mă gândesc, glumele tale sunt miștouri la adresa negrilor șchiopii și orfani

| Apokales a răspuns (pentru SilentRain):

Doar daca negrii, schiopii si orfanii sunt femei laughing. Altfel n-as avea cum si nici de ce.

| SilentRain a răspuns (pentru Apokales):

Ce nemernic)a ești laughing

| Apokales a răspuns (pentru SilentRain):

Vezi?! Eu nu ti-am zis nimic. Mi-ai ranit sentimentele, nu ai pic de empatie. Si se mai zice ca rasa umana a evoluat. Sunt dezamagit de standardele de toleranta din ziua de astazi.

| SilentRain a răspuns (pentru Apokales):

Tu ai făcut mișto de un schizofrenic și tot tu te iei de mine -_-
Ia uite mă la el/ea

| Apokales a răspuns (pentru SilentRain):

Nu face pe victima! Eu am inceput sa fac primul/prima pe victima. laughing

| Catrice a răspuns (pentru Apokales):

Pai nu faci și tu parte din ei?

| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Care ei?

| Catrice a răspuns (pentru Apokales):

Piticii verzi mai.

| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Aaa... da. Credeam ca imi vorbesti de negrii sau femei, atunci ma suparam pe tine. Dar da, sunt pitic verde laughing.

| Catrice a răspuns (pentru Apokales):

Pai stai un pic...ai o problema cu femeile si negrii?!
Rasistule.
Misoginule.
Etc

| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Glumeam, mai. Stai, tu ai o problema cu piticii verzi?! Ras... Mis... Chiar nu gasesc cuvantul pentru cata ura am simtit in acele cuvinte straight face.

| Catrice a răspuns (pentru Apokales):

Da,ii urăsc.
Ma rog, daca sunt spiridușii care întrețin comoara de la capatul curcubeului ii mai accept.

| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Cat rasism! Consideri ca spiridusii si piticii verzi sunt la fel. Piticii verzi n-au prieteni, stau toata ziua in casa si au rate la banca, nu-s bogatasi de la capatul curcubeului. Cum indraznesti?!

| Catrice a răspuns (pentru Apokales):

Atunci si mai multe motive de ura.
Huo, huo, huooo.
Propun ieșiri în stradă pentru exterminarea lor.

| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Bun. Iesiti in strada, dar eu tot nu ies din casa.

| Catrice a răspuns (pentru Apokales):

Nu-i nimic, te scoatem cu forța. Te plimbam și cu izoleta laughing

| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Nuuu. Sunt sensibil la aerul curat, fara mucegai si statut. Si la lumina puternica ce nu provine dintr-un ecran TV. Oricum, ma poti tortura fizic, dar nu-mi sterge contul de LOL.

| Catrice a răspuns (pentru Apokales):

Asta e, o sa te sterilizam cu niste mercur activ si uraniu.
Oh deci ai cont pe lol super, o sa te fac sa scazi in rank, sa câștigi niste hateri și după îl șterg.

| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Vezi cum esti. Mai bine injurai de mama. Nu ca ai fost naspa la faza asta.

| Catrice a răspuns (pentru Apokales):

Pitic nenorocit.

| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Furry malefic ce esti!

| Catrice a răspuns (pentru Apokales):

Nu nu sunt furry pașnic, am venit să aduc pacea exterminand toți piticii.

| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Gandeste-te ca un pitic nu raneste pe nimeni fizic asa cum o faci tu. Noi doar stam linistiti in case, in bulele noastre virtuale, si raspandim mesaje rasiste, xenofobe si misogine tot timpul pe internet. Ce e rau in asta? Uneori facem si o baie, dar nu in fiecare an. Deci nu suntem jegosi, doar vrem sa salvam planeta. Sutem pasinici happy.

| Catrice a răspuns (pentru Apokales):

Lasă vrăjeala, știu eu că faceți vrăji, de asta e și vremea așa cum e.

| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Asta incercam sa iti spun. Daca ne scoti afara, aerul ia contact cu pielea noastra radioactiva de la atata stat in casa si facem gaura in stratul de ozon... si prajim soarele laughing. Asta vrei?

| Catrice a răspuns (pentru Apokales):

Deja faceți asta.
Sa va ardă cășile! Jos cu piticii!

| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Extremismul asta. Nu mai poti sa injuri un tigan pe net ca vor sa te omoare.

| Catrice a răspuns (pentru Apokales):

(loading furci, topoare, sabii, explozibili)

| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Sa nu ne precipitam. Eu zic sa discutam. Toti suntem la fel, cu totii suntem egali. Ma rog unii mai egali decat altii, dar intelegi tu. Nu?

| Catrice a răspuns (pentru Apokales):

(adding skill points...increasing Flame Bomb to lvl5. increasing Water Balloon to lvl 8. increasing Tornado to lvl7. increasing Earthquake to lvl9)

| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Daca vrei sa joci asa, atunci te-ai pus cu cine nu trebuie. (Loli skin purchased) Acum sunt pregatit laughing.

| Catrice a răspuns (pentru Apokales):

(download samurai skin,adding furry skills,increasing crit,DMG, atk, resistance, shield, increasing armour ranks from 2 to 6)

| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Ai uitat sa iei potiunea de mana. Degeaba ai skill-urile.

| Catrice a răspuns (pentru Apokales):

A nu că am infinity mana skill.

| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Am solutia. (plug out the internet cable) happy

| Catrice a răspuns (pentru Apokales):

(activating worldwide WiFi)

| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Tu il activezi, mie mi-e frica laughing.

| Catrice a răspuns (pentru Apokales):

Pai de ce?
E 8G btw.

| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Pentru ca ai skill-uri si skin-uri si eu nu.

| Catrice a răspuns (pentru Apokales):

Pai stai așa nu aveai loli skin?

| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Ala era standard. Asta port de obicei rolling on the floor. Atat de cringe a fost asta. Mai are cineva sentimentul ca vrea sa moara?!

| Catrice a răspuns (pentru Apokales):

Hopa loli maid...am o poză în telefon in genul...nu o mai găsesc întreaga, doar partea care a mers că și poza de profil pe discordhee hee
https://imgur.com/a/gJR26Sv

| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Sunt multe poze de genul. Stiai ca termenul "loli" provine de la cartea scrisa de Vladimir Nabokov, Lolita. Este o carte ce prezinta un caz de pedofilie happy. Au scos si cateva filme pe baza cartii. Si acum te-am plictisit. Ce naspa sunt!

| Catrice a răspuns (pentru Apokales):

Ești nașpa, loli boy. Ignorhee hee

| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Hey! Acum tu trebuia sa intervii si sa spui ca nu-i adevarat, iar eu sa fiu incantat ca imi ridici moralul. Ai stricat totul sad.

| Catrice a răspuns (pentru Apokales):

Ai greșit persoana.hee hee

| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Inca mai ai ocazia sa o faci. Fa-o!

| Catrice a răspuns (pentru Apokales):

Of bine hai ca-ti fac pe plac doar pentru ca imi ești simpatic.
(Ignora utilizator✓)

| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Tu realizeazi ca am transformat o intrebare inutila intr-un chat privat laughing?

| Catrice a răspuns (pentru Apokales):

N-am făcut nimic, sunt nevinovat!

| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Da, spune-o acum dupa 2 pagini de reply-uri.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Diagnosticul asta ti l-a dat un medic specialist sau l-ai scos tu din capul tau? Sa stii ca era un citat care zicea asa : Inainte sa te consideri bolnav mintal asigura-te ca nu esti inconjurat de idioti