| mentholinks a întrebat:

Mai exista schizofrenici pe aici? A-s vrea sa impartasim experienta in domeniu.

56 răspunsuri:
| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Extremismul asta. Nu mai poti sa injuri un tigan pe net ca vor sa te omoare.

| Catrice a răspuns (pentru Apokales):

(loading furci, topoare, sabii, explozibili)

| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Sa nu ne precipitam. Eu zic sa discutam. Toti suntem la fel, cu totii suntem egali. Ma rog unii mai egali decat altii, dar intelegi tu. Nu?

| Catrice a răspuns (pentru Apokales):

(adding skill points...increasing Flame Bomb to lvl5. increasing Water Balloon to lvl 8. increasing Tornado to lvl7. increasing Earthquake to lvl9)

| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Daca vrei sa joci asa, atunci te-ai pus cu cine nu trebuie. (Loli skin purchased) Acum sunt pregatit laughing.

| Catrice a răspuns (pentru Apokales):

(download samurai skin,adding furry skills,increasing crit,DMG, atk, resistance, shield, increasing armour ranks from 2 to 6)

| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Ai uitat sa iei potiunea de mana. Degeaba ai skill-urile.

| Catrice a răspuns (pentru Apokales):

A nu că am infinity mana skill.

| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Am solutia. (plug out the internet cable) happy

| Catrice a răspuns (pentru Apokales):

(activating worldwide WiFi)

| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Tu il activezi, mie mi-e frica laughing.

| Catrice a răspuns (pentru Apokales):

Pai de ce?
E 8G btw.

| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Pentru ca ai skill-uri si skin-uri si eu nu.

| Catrice a răspuns (pentru Apokales):

Pai stai așa nu aveai loli skin?

| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Ala era standard. Asta port de obicei rolling on the floor. Atat de cringe a fost asta. Mai are cineva sentimentul ca vrea sa moara?!

| Catrice a răspuns (pentru Apokales):

Hopa loli maid...am o poză în telefon in genul...nu o mai găsesc întreaga, doar partea care a mers că și poza de profil pe discordhee hee
https://imgur.com/a/gJR26Sv

| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Sunt multe poze de genul. Stiai ca termenul "loli" provine de la cartea scrisa de Vladimir Nabokov, Lolita. Este o carte ce prezinta un caz de pedofilie happy. Au scos si cateva filme pe baza cartii. Si acum te-am plictisit. Ce naspa sunt!

| Catrice a răspuns (pentru Apokales):

Ești nașpa, loli boy. Ignorhee hee

| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Hey! Acum tu trebuia sa intervii si sa spui ca nu-i adevarat, iar eu sa fiu incantat ca imi ridici moralul. Ai stricat totul sad.

| Catrice a răspuns (pentru Apokales):

Ai greșit persoana.hee hee

| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Inca mai ai ocazia sa o faci. Fa-o!

| Catrice a răspuns (pentru Apokales):

Of bine hai ca-ti fac pe plac doar pentru ca imi ești simpatic.
(Ignora utilizator✓)

| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Tu realizeazi ca am transformat o intrebare inutila intr-un chat privat laughing?

| Catrice a răspuns (pentru Apokales):

N-am făcut nimic, sunt nevinovat!

| Apokales a răspuns (pentru Catrice):

Da, spune-o acum dupa 2 pagini de reply-uri.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Diagnosticul asta ti l-a dat un medic specialist sau l-ai scos tu din capul tau? Sa stii ca era un citat care zicea asa : Inainte sa te consideri bolnav mintal asigura-te ca nu esti inconjurat de idioti