| Iuliaaa0298 a întrebat:

Mai stie cineva canalul ala smecher de desene KidsCo? Spuneti-mi si mie ce desene se dadeau. imi amintesc Familia Stevens (stiu, nu era desen animat), Odiseea Virtuala, filmele alea cu jack si vrejul de fasole sau ala cu zane si spiridusi, povestiri din cripta, vrajitoarea sabrina, etc ati inteles ideea. happy (nu stiam ce categorie sa pun xD)

1 răspuns:
| FlorinMike a răspuns:

Https://ro.wikipedia.org/wiki/KidsCo
Aici ai toate desenele si serialele de pe program, cu placere