| alecxs a întrebat:

Mâine (04.iunie.2010) am banchet. Am şi eu o întrebare : Trebuie să invit o parteneră de dans înainte de banchet sau la banchet? Sunt cam || cu dansurile, dar totuşi vreau să ştiu. Voi cum aţi făcut?

4 răspunsuri:
| Butsilee a răspuns:

Daca ai pus ochi pe una din clasasmug mai bine i-ai zice inainte
sau cum a facut un coleg de-al meu, a stat numai cu ea toata noapteasmug ca sa se infiripe cevasmug
Daca nu ai pus ochi pe nimeni lasa in voia sortii thinking te bagi tu pe acolowinking si o sa se mire toata lumea de ce alecxs danseaza cu cea mai frumos fata din clasasmug
faza cea mai taresmug furaleo tu inainte smug
Hai bafta si nu`ti mai face atatea griji, ca nu`i bineeee :*

Răspuns utilizator avertizat
| KlaudyaAddha a răspuns:

Mai bine ai invita-o de dinainte, pentru a fi asigurat ca partenera ta de dans nu-i luata.Asa te asiguri c-ai o partenera de dans si nici nu vei pierde vremea cautand-o.Si oricum, fii tare, invit-o cu curaj!

| mitroidany a răspuns:

La mine la banchet neam schimbat toata noaptea cine cu cine a apucat. Daca ai gagica din clasa e logic ca vei dansa cu ea fara sa o mai inviti