| Pamanteanul a întrebat:

Maine aveți de lucru? Unde? Câți bani primiți? Munca e grea acolo? Timp liber aveți destul? Banii sunt meritați?

4 răspunsuri:
| SmaraldAlbastru a răspuns:

De ce?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Am si maine si poimâine, am avut si ieri ca asa functioneaza un loc de munca.

Primesti suficient cat sa imi ajunga si sa merite munca greluta si cu putin timp liber.

| isemilia a răspuns:

Da, la scoala.

| Dismally a răspuns:

Nu pot sa-i spun munca. Primesc suficienti. Nu, e foarte usor. Timp liber am mai mult decat mi-as dori. Sincer, nu, nu sunt meritati.