| Pinkyyy;x a întrebat:

Maine de 1 iunie este vreun spectacol pe undeva? gen.:pentru adolescenti nu chiar pentru copiitongue.in liberty center stiti daca E?:dbatting eyelashes vreau sa stiu daca sunt concerte ceva:d mersilove struck

1 răspuns:
| DrPedobear a răspuns:

Dr.Pedobear says:
Iti recomand parcul Tineretului. Sigur se vor desfasura evenimente si apoi aerul curat si miscarea n-a facut rau nimanui.

PS: wear something sexy, but watch out for Pedobear cause he'll come hunting today; O
[URL=http://img183.imageshack.us/......IMG][/URL]