| stefan573 a întrebat:

Maine e sfarsitu lumiii in america? si pai maine la noi? ce e asta? am auzit la stiri e p bune sunt cam injrijorat...

4 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Aolo, da? Poate ca asa voi scapa in sfarsit de soacra mea cea nebuna!

OK, am glumit, ca nici macar nu sunt insurat laughing

Nu cred porcaria pe care o spun aia.

| carmen111 a răspuns:

Fyy serios... sfarshitul vine cand vrea Dumenzeu, nu cand vor ameriknyy!winking

| calin91 a răspuns:

Sa-ti spun drept miine este sfirsitul lumii! Eu miine plec cu clasa in excursie la saharna taman cind va fi sfirsitul lumii! Mi-e frica! Daca vrei citeste!: http://www.b1.ro/......-1204.html

| alexander998 a răspuns:

Nu iti face nici un grij astia mint la televizor pentru a-si face publicitate sunt doar niste tarani care isi dau si ei cu parerea