| cristinna23 a întrebat:

Maine e ultima zi de scoala, sa ma aranjez sau sa ma imbrac ca de obicei?

Răspuns Câştigător
| deea_4470 a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa te aranjezi putin, dar nici chiar ca sa sara in ochi.
Daca esti fata ai putea sa-ti lasi parul desprins si sa mergi cu o pereche de balerini, colanti si o bluzita/tricou dragut/a.Sau daca iti place sa te imbracimai sport sa-ti iei o pereche de tenisi sau adidasi si tricoul care iti place cel mai mult.
Daca esti baiat,ai putea sa-ti iei o camasuta mai sport, nu chiar eleganta, asta daca ai.In rest nu ma mai pricep ca nu-s baiat big grin.
Succes kiss

1 răspuns:
| cristinna23 explică:

Sunt fata, dar oricum e bine