| Nimeniii11 a întrebat:

Maine ne aduce testele la istorie, si stiu ca nu am scris nimic bine, cum sa fac sa ii zic sa nu ni le treaca ca iau nota mica? crying((
Maine o sa fie cea mai naspa zi!crying

3 răspunsuri:
| Urzi23 a răspuns:

Sari cu gura mare ca scoala este grea si ii promiti ca vii cu cinele sa invete istoria ca tu esti ocupat cu D/S. Daca nu ai ciine prinzi potaia de la bloc si pleci cu el tiris la carte, nu sa stea toata ziua de pomana si tu sa te chinui pe TPU

| Downfall a răspuns:

Nu cred că poţi să-ţi convingi profesorul să nu treacă notele doar pentru că tu nu ai ştiut la test, nu ar fi corect faţă de ceilalţi care poate au ştiut
Oricum, e doar o notă, nu trebuie să te agiţi atât. De multe ori notele nu reflectă ceea ce ştii.

| ÎngerCretin a răspuns:

Invata si zii sa te asculte pentru a-ti mari nota.