pupimik
| pupimik a întrebat:

Maine plec la mare :X Ma intalnesc cu careva dintre voi prin Costinesti? (perioada 29 iul-8 aug)

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Ma simt mai bine in nisip decat in apa ca nu stiu sa inothee hee. s-ar putea sa fiu si eu la mare in perioada aiawinking

24 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

M-am speriat enigmo de ce ai vrut sa zici pana la ultimul cuvant rolling on the floor

| Flav a răspuns:

Enigmo, dar pupimik poate nu vrea in apa, vrea in alta parte rolling on the floor

| Flav a răspuns:

Si cum vrei sa te recunosc? Dupa minusculitatea aia de poza? rolling on the floor Da-mi detalii despre fizicul tau, ala de dupa haine, sa te pot striga pe plaja rolling on the floor

| Flav a răspuns:

Ma enigmo, cum te bagi tu, cum fug fetele. O vrajeala nu-mi iese si mie. Pupimik, dar eu-s baiat cumintebatting eyelashes
20 de ore spui? Pai eu din Galati fac vreo 4. Iti dai seama, ma duc la mare, fac o baie, vin acasa sa mananc ceva, dupa iar plec in Constanta si tu tot nu esti ajunsarolling on the floor
Distractie placuta si drum usor happy

| hândel a răspuns:

Am lectiile de condus, examen miercuri, alte lecrii de condus, vineri examen din nou. Daca treci saptamana viitoare prin mamaia, noi vom fi acolo daca nu apare altceva neprevazut. Vacanta frumoasa, sper sa aduci si soarele cu tine ca azi a cam absentat. happy

lolita
| lolita a răspuns:

Cu mine nu. dar iti urez distractie placuta.

Janina
| Janina a răspuns:

Si eu plec maine la mare big grin daca te vad iti dau un buzz tongue

pupimik
| pupimik explică:

Eu_o_mare_enigma .....fi seriosss! laughing Ce te face sa crezi ca ma poti baga cu capul in apa? laughing)

pupimik
| pupimik explică:

@eu_o_mare_enigma... tu nu stii raspunde decat printr-o alta intrebare? laughing Increderea in fortele proprii ma face sa stiu ca nu ma vei putea baga cu capul in apa.

iar tu flav...am impresia ca vrei sa te bag cu capul in...nisip big grin sa nu te simti marginalizat laughing

pupimik
| pupimik explică:

Daca ma vezi... sper ca esti de treaba incat sa ma saluti... da? laughing

pupimik
| pupimik explică:

Stii cum arata Angelina Jolie? Eh...asa arat! Daca strigi Angelina dupa mine...raspund.Lumea ma opreste des pe strada confundandu-ma cu ea...deci sunt obisnuita laughing

pupimik
| pupimik explică:

Enigmo... tu ai ceva in mod direct si personal cu mine? Acum nu esti in stare sa ma intepi cu ceva si ma pasezi lui Flav.
Halal baieti in ziua de azi... functioneaza doar cate doi (dubios... raised eyebrows ) si la comanda laughing rolling on the floor

pupimik
| pupimik explică:

Intepatul printr-o...replica? doamne doamne... minte perversa&smechera. Voi va distrati ducand conversatiile de pe net in tot felul de ipostaze cu conotatii sexuale? Ma simt ca la 11 ani cand intram pe chatu-uri si ma dadeam de 20 de ani...ca sa am si eu cu cine vorbi. Lumea ma lua cu tot felul de discutii...ca doar eram majora... ce naiba laughing
La fel ma simt si acum.Caut si eu sa vorbesc cu cineva ceva...si dau doar de oameni ce sunt cu gandul departe laughing
Sunt prea obosita. Ma duc la somn...ca voi avea de petrerecut 20 de ore pe tren pana la mare crying

Vorbim peste 2 saptamaniii :*

pupimik
| pupimik explică:

Multumesc frumos :*:*:*
Nu stiu de ce am impresia ca nu prea voi sta la plaja. Ori in apa... ori pe ceva terasa la un suc.
Cel putin asa a fost si anul trecut.Ma culcam la 7 dimineata si ma trezeam la 3 dupa masa.De abia atunci mergeam si eu pe plaja

Sa aveti grija de voi si sa nu faceti prostii in lipsa mea! :* Sper sa va regasesc la fel cum va lasbatting eyelashes

| Lary a răspuns:

S-ar putea sa ma vezi pe acolohappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cand asteptam eu sa te bag cu capul in apa..., laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@flav-cine stie..., cunoaste. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@pupimik-dar ce te face sa crezi ca nu? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu mine nu, dar spor la bronzat, vezi sa nu-ti mearga pielea prea mult! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@flav-din fotografie reiese ca este obisnuita cu microfonul.las la imaginatia ta sa gasesti modalitatea de a o ''deconspira''. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Offf! pupimik, nu ma ispiti cu intepatul ca s-ar putea sa-ti placa si ce ne facem dupa? te muti la mine in oras? ca la cat esti de frumusica..., nu vad eu sa scapi. laughing tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Din pacate, cu mine nu.
Distractie placuta si un bronz reusit.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa aveti grija de voi si sa va feriti de soare, sa nu va intoarceti cu o dragalasa de insolatie asa cum am facut eu.
ps: s-a lipit de mine sub umbrela, nu am stat direct sub soare happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu mine nu.
Dar distractie placuta si-ai grija sa nu te prajesti prea tare la soare happy.