| AMVR a întrebat:

Mama si fratele meu nu ma lasa deloc afara, vreau sa ies cu prietenii mei, sunt putin mai departe de mine, dar ma duc euu acoolo, dar nu ma lasa deloccrying,,, ce sa fac? mama la vaarsta mea era casatorica lol, am 14 ani jumate. vreau sa ma distrez o viata am crying niste sfaturi va rogcryingcrying dau FUNDA+VOT

2 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Daca la 14 ani vrei distractie - vb peste cativa ani Doar cu asta vei ramane in viata

| mgtow a răspuns:

Atunci daca maicata era casatorita la 14 ani sunteti rromi pentru ca romanii nu fac asa ceva si vor sa te tina inchisa in casa pana iti gasesc ei sotul potrivit.