| MihailBusu a întrebat:

Marijuana nu se compara cu :
Amfetamina, Heroina si Alchool-ul?
Eu zic ca Marijuana este cea ma inofensiva de exemplu Bob Marley fuma in fiecare zi si a murit la 36 de ani dar a murit fericit. pacat sad Si el a murit din cauza cancerului
Dece intreb asta? Pai mereu aud persoane spunand : Marijuana e un drog un drog foarte rau. Dar vreau sa vad si parelile voastrewinking

Răspuns Câştigător
| lascuiulian92 a răspuns:

"Parelea" mea este destul de simpla laughing:
Marijuana trebuie legalizata deoarece e mai inofensiva decat alcoolul, cacaturile alea de etnobotanice si multe alte legale.
Nu se va legaliza niciodata marijuana deoarece este benefica omului(trateaza cancerul) si ei vor sa mai decimeze din populatie.

1 răspuns:
| Sociopat a răspuns:

Drugs are bad.M'kay?