| CeVorbestiMa a întrebat:

Materia mea preferata este engleza doar ca sunt pe profil de stiinte ale naturii la liceu si ma gandeam sa ma transfer la turism si alimentatie intensiv engleza...voi ce spuneti?(si n-as vrea sa ma fac medic tin sa precizez,de asemenea as vrea sa ies din tara si sa am un job in care sa comunic cu oamenii, nu neaparat traducator)

2 răspunsuri:
| DumnezeuTatal a răspuns:

De ce nu te duci la stiinte ale naturii intensiv engleza?

| AvalohAlyn a răspuns:

Mai bine du-te la filologie intensiv engleza fiindca filologia se bazeaza mult si pe limbile straine.Succes