| ChrisNOW a întrebat:

Merge MG LIKER http://www.mg-likers.com/ Sau e un virus fals care sparge contul de FB? Stie cineva un site-program ceva care sa nu fie virus sau etc. care sa pot primi like-uri la poze?!

3 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Ai grija, e unul din virusii noi de pe retelele de socializare. Recomand sa nu dai click. Nu sparge contul dar posteaza mesaje in locul tau.

| StalkerSoul a răspuns:

Numai iti baga nasul in toate prostiile, daca vrei like-uri pe facebook fa-ti prieteni noi, poze artistice, te gandesti tu la ceva.

Bafta.