| Gavrila_David_1996_BdF1 a întrebat:

Merge o relație între gemeni si fecioara? Vreau păreri pro si contra

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

rolling on the floor Sotia mea este fecioara si eu in gemeni. Suntem casatoriti de 22 de ani si tinem unul la altul ca in prima zi. N-are legatura cu zodia ci cu educatia de acasa.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E greu pentru o virgina sa faca fata la 2 nu crezi?

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca vei adresa intrebarea ta, d-nei Mariana Cojocaru care este astrolog, psiholog, numerolog, specialist in marketing politic si comunicare, avand specializare doctorala in genetica medicala s-ar putea sa primesti raspunsul cel mai avizat intro problema atat de controversata. http://www.mariana.ro/ Succes.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, merge. Dar acum săraca fecioară să nu dea de 2 gemeni schimbători laughing

| Doub a răspuns:

Între doi fraţi şi o virgină? Hmm, nu cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă te înțelegi cu tipa, ce mai contează zodia? Dacă vrei sau nu să fii cu ea, asta ar fi doar o scuză. Când întâlnești o fată, în loc de obișnuitele întrebări: Ce faci? Câți ani ai? etc, tu îi pui întrebarea: Scuză mă, ce zodie ești? A, ești fecioară...Ne mai auzim atunci.
Oricum, succes.

| DumnezeuTatal a răspuns:

Merge, cum sa nu, daca era peste era problema.

| DannySh a răspuns:

Am un prieten, Si suntem impreuna de 4 ani...eu sunt gemeni, el e fecioara. dar nu cred ca asta conteaza, ci faptul ce simtim unul pentru altul, si ca suntem mereu impreuna... Sa stii ca nu asta e important, ci faptul cum vorbiti, comportamentul si altele. funda daca te-am ajutatwinking

| trandafirulnegrudininimata a răspuns:

Mai nu zodia conteaza, conteaza ca simtiti voi unul pentru altul