| AvalohAlyn a întrebat:

Mergeti des cu autobuzul/tramvaiul? Va place? Cum sunt conditiile?

6 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Da,nu e groaznic
Ce sunt alea conditii?

| Justme1997 a răspuns:

Merg des. Ar fi condiții daca ar circula mai des si nu ar trebui sa se umple tramvaiul pana numai respiri. Merg foarte greu si de multe ori nu vin la ora din program ori cea din aplicația de transport in comun

| teo530 a răspuns:

Merg mereu cu maxi la școală. Se umple imediat și te faci că o sardină, cald de mori și e tare nașpa pe zăpadă. Alte motive nu am să mă plâng de ruginitu meu.

| wpetterssone a răspuns:

Merg în fiecare zi cu autobuzul, de acasă până la serviciu. Sunt 6 stații cu autobuz și 2 cu trenul.
Condițiile de confort sunt pe o scară de la 1 la 10 de 8, în comparatie cu Germania (10) și Bulgaria (1).

| deeeaqq a răspuns:

Oribil între orele 12-14, în rest e acceptabil

| Freya1 a răspuns:

Pana acum un an nu prea mai mergem, de un an in coace am mai circulat de nevoie (ca ploua, ca era frig).E inghesuiala si sunt foarte multi hoti de buzunare.
Chiar intr-o zi cand mi-am uitat cheia acasa si a trebui sa merg la mama la munca dupa a ei, cand am urcat in autobuz am simtit ca imi merge telefonul din buzunar si am pus repede mana ca am crezut ca imi cade cand de fapt ce sa vezi o cioara cu telefonul meu in mana zice "ti-a cazut si l-am prins" zic eu "unde la mine in buzunar" si a fugit.Deci banuiesti ce parere am.