| anonim_4396 a întrebat:

Mergeti maine la vot?
Daca da cu cine votati?

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Ma mai gandesc... parca as merge numai pentr a nu iesi EBA

19 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Bineinteles ca mergem. Pdl-ulwinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da am fost si am votat.

| elena a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaa. Cu X mare.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu merg.

| inna a răspuns:

Nu pot sa merg, am 18 ani fara o luna laughing. M-as fi dus sigh laughing

Janina
| Janina a răspuns:

Ma duc la vot si pun doua stampile pe buletinul de vot..sa il anuleze decat sa ma trezesc ca voteaza alte persoane in locul meu!

auran
| auran a răspuns:

Ma mai gandesc - depinde cum ma trezesc
cu cine votez - nu vad cu cine o sa vad

| Dara a răspuns:

Pe cin' sa votez? Nu merg la vot!

| dulshe a răspuns:

Salut!
Nu ma duc, oricum nu-mi place niciunul.
pa'pa

| CrucifiedCountess a răspuns:

Nu. Dc? nu vreau ca"votul meu sa faca diferenta". chiardaca s-a intamplat atatea crime pentru ca eu sa am dreptul asta!

| greg a răspuns:

Da, cu Prm`u.

| alexam a răspuns:

N-am fost ieri la vot, am preferat muntele - cu cortul, traseu, poze, apa de izvor, frigarui, la retur am fost la un schit, adica azi, de sarbatoare! Daca eram in oras ( acasa ) votam pe Becali sau Vadim... macar de la ei stiu la ce sa ma astept! NU crezi?

| gabrielutzu a răspuns:

Absolut de loc.
Doar nu o sa imi deranjez programul pentru niste hoti si prostanaci care timp de 20 de ani nu au facut nimic altceva decat sa isi bata joc de mine si sa imi calce demnitatea in picioare...
Din partea mea, mai au de asteptat inca 1000 de ani de acu incolo sa ma duc sa-i votez.
Adica niciodata.As mai spune si altceva despre politicienii romani, dar ma sanctioneaza adminii...

| Laura_5858 a răspuns:

Cu EBA, evident love struck

| copilu a răspuns:

Nu

| endofstory a răspuns:

Nu merg. Nu am de sa mai merg.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Da, merg la vot.
Cu cine? Văd la fața locului.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu merg, ma gasiti in urna! rolling on the floor ca sa fiu sigur ca nu va vota nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca o sa imi platesca avionul, sau benzina la masina...am sa vin in tara sa votezlaughing