| anonim_4396 a întrebat:

Merita sa fii vedeta in Romania, voi ce credeti?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asasin platit mai multi bani decat vedeta. Varianta ta nu e valabila. Agentul47 a fost conceput in sibiu si acum ucide prin toata lumea contra cost sursa hitman https://youtu.be/QHeXiWqKlwk

| RAY a răspuns:

Ce inseamna pentru tine vedeta?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Sa apari prin seriale, la emisiuni, din astea.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta inseamna a fi vedeta? Pt mine inseamna a fi de calitate prin inteligenta

| Celcestietot a răspuns:

De ce nu s-ar merita?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. Dacă aș fi, mi-aș folosi influența, faima și banii ca să ajut noile generații de tineri, să influențez copiii într-un mod pozitiv, nu să-i îndobitocesc ca alții.

| AdrianVoicu a răspuns:

Da, faci bani din prostie

| User11 a răspuns:

Cu siguranta merita, daca esti o persoana talentata de ce sa nu... Decat sa mergi in alta tara sa te faci vedeta unde majoritatea nu te vor baga in seama deoarece nu esti de a lor si e foarte greu sa ajungi vedeta acolo depinde si in ce loc.Pe langa asta consider ca e mai bine sa ne facem tara plina de oameni talentati si sa ne mandrim cu asta. Decat sa ii lasam pe cei ca Vulpita sa devina "Vedete" sa ne facem tara de ras si sa ne fie rusine ca suntem romani, mai bine sa ajunga oameni cu adevarat talentati pentru a ne mandri.