| IoanaIonuca a întrebat:

Merita sa ma duc in alta tara (Spania) cu proiectul Erasmus pentru 2 luni? Eram tare incantata, dar cand i-am spus la mami si i-am auzit vocea m-a bufnit plansul, desi nu sunt sigura ca plec. Cred ca o sa-mi fie tare greu acolo, fara ei. Nu stiu...

2 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Eu zic sa mergi. Este o oportunitate iar mama ta o sa fie tot acasa cand o sa te intorci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te, eu am fost cu Erasmus+ și mi-aș fi dorit să dureze 2 luni, dar a durat doar 10 zile. laughing E o oportunitate care nu merită ratată, oricum va trebui să pleci și o să se obișnuiască, nu-ți rata șansa dintr-o prostie.