| emolady a întrebat:

Merita sa scriu o carte?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

D-le NumaiIdioti de ce esti atat de sarcastic cu biata fata, poate are potential iar tu o descurajezi se poate? nu mi se pare frumos noi ar trebui sa o incurajam. Incearca nu ai nimic de pierdut.

3 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Daca esti pasionata da. Altfel nu. Nu iti imagina ca o sa scoti bani din ea, e mai mult un hobby.

| NumaiIdioti a răspuns:

O carte de vizita poate

| LaylaSerizawa19 a răspuns:

Da, mult. Daca esti talentat o sa ajungi departe. Mai ales ca acum, cel putin in tara noastra, nu prea se mai gasesc scriitori talentati, doar niste "copii cu vise". Oricum merita sa incerci, altfel nu vei stii niciodata ce-ar fi fost daca. Succes cu cartea.